מקלחוני השיזוף ברשת "ארי שומר" בעלי נורות שני צבעים, אדום המותאם לעור הפנים וכחול המותאם לשאר חלקי הגוף. מתוצרת הולנד חדישות ובנויות על פי החידושים הטכנולוגיים ועומדות בתקנים האירופים המחמירים.
אור שמש טבעי הוא המקור לחיים על פני כדור הארץ. במשך מיליוני שנים מספקת השמש אנרגיה, חום ואור. השמש מקנה גם תחושה של רווחה ובריאות. תכונותיהן המרפאות של קרני השמש היו ידועות עוד במצרים העתיקה וכן ביוון וברומא.

 

העור – התלבושת הטבעית שלנו

העור הוא האיבר המווסת והמגן הגדול ביותר בגוף האדם. דרך העור אנחנו יוצרים קשר פיזי וחושי עם הסביבה. כשאנחנו במצב רוח טוב, אנו מרגישים "בתוך העור שלנו".
בעוד שבמאות הקודמות עור חיוור נחשב למכובד, כיום שיזוף טבעי הוא סימן לאתלטיות, אטרקטיביות ובריאות. ההופעה החיצונית – התלבושת הטבעית – הפכה לביטוי של סגנון חיים עבור יותר ויותר אנשים. עור שזוף משפר את האישיות. בין אם בעבודה ובין אם בזמנך החופשי – מקבלים אותך טוב יותר.

"הוכח מדעית ששיזוף באמצעות מיטות שיזוף בונה הגנה עבור העור. הגנה זו מושגת באופן הטוב ביותר באמצעות מיטות שיזוף המספקות כמות מדודה של קרני UVB…"
פרופסור ד"ר פ. שרופל

 

תרומת השיזוף לעור

כמעט כל אחד מכיר את ההרגשה: כשהשמש מחייכת ממרומים, אנחנו מרוממי נפש ובעלי מצב רוח טוב יותר. ההשפעות הנעימות של קרני UV על הגוף והנפש הוכחו מבחינה רפואית. היווצרות ויטמין 3D מתרחשת רק בשמש או באמצעות מיטת שיזוף, או באופן מדויק יותר – תחת השפעת קרני UV. ויטמין 3D הוא הורמון חשוב לבניית העצמות, ומגן על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס. הודות להיווצרות ויטמין 3D, מצטבר סידן בעצמות.

 

הורמון השמש

אודות לאורה חומה והאנרגיה שלה, מהווה השמש בסיס לחיי כל החי והצומח. השמש ממריצה את הרוח והנשמה. השמש נותנת לנו כוח, שמחת חיים, תחושת רווחה, שיזוף ובריאות. כשהשמש זורחת, אין דבר שיכול לגבור עלינו. קיימות תכונות חיוביות נוספות המיוחסות ל"הורמון השמש": הוא ממריץ את המערכת החיסונית; מגביר את כוחותיו הפיזיים של הגוף; משכך דיכאון; ומשפיע באופן חיובי על הלב ועל מחזור הדם. אפילו מחלות עור, כגון אקנה, פסוריאזיס ודלקת עור עצבית, מטופלות בהצלחה מרובה באמצעות קרני UV.

 

מבצע מנויים:

  

[ngg_images source="galleries" container_ids="2" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]