החלקה ברזילאית אצל ארי שומר

בניגוד להחלקה יפנית, החלקה ברזילאית נשמרת לתקופה מוגבלת. החלקה ברזילאית משתמשת בטכנולוגיית ננוקראטין ומתאימה בעיקר לשיער צבוע, ובמיוחד לשיער מובהר בלונד. החלקה ברזילאית מתקנת שיער פגוע ופגום ומחזירה לו את המראה והברק הטבעיים. החלקה ברזילאית מחזיקה כשלושה עד ארבעה חודשים, ולאחר מכן קיימת אופציה לחזור למראה הטבעי או לחדש את ההחלקה. בתהליך זה הרכב השיער אינו משתנה לצמיתות כמו בהחלקה יפנית, הוא נחשף לתהליכים כימיים מתונים יותר ועל כן מתאימים יותר לשיער רגיש ופגיע – במיוחד לשיער דליל, שהוא חלש מטבעו. יתרון נוסף של החלקה ברזילאית הוא התאמה במיוחד לבעלות שיער רגיש. משך הזמן – החלקה ברזילאית נמשכת זמן קצר יותר. אחרי החלקה ברזילאית יש לשמור ולא לבוא במגע עם מים למשך ארבעה ימים עד להתייצבותו של תהליך ההחלקה.

רשת ארי שומר פועלת מזה שנים רבות וצברה במשך השנים נסיון מקצועי וידע מקצועי רב בתחום החלקות השיער למינהם.
אחד מסוגי החלקות השיער שאנו מבצעים בהצלחה כבר שנים הוא החלקה ברזילאית.
.
החלקה ברזילאית ניתן לקרוא לה החלקת שיער עתירת ידע. החלקה ברזילאית היא החלקת שיער המחייבת ידע מקצועי רב. החלקה ברזילאית היא שיטה להחלקת שיער שבה יש שימוש בננו-טכנולוגיה של החדרת מליוני מולקלות של החומר ננו-קראטין אל השיער. החלקה ברזילאית היא החלקה שבה יש שימוש בטכניקות עבודה מתקדמות שמצליחות לבצע החלקת שיער, שיקום מבנה השיער וטיפוח בריאות השיער וחיוניותו.

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר היא החלקה המתבצעת בדייקנות, במקצועיות ומשתמשת בטכניקות עבודה מתקדמות שמאפשרות דיוק מירבי והתאמה מירבית לסוג השיער.

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר היא טיפול שהשלב הראשון שלו הוא אבחון סוג השיער והכנה של תרכובת חומרי החלקה המתאימה ביותר לסוג השיער ואשר תביא לתוצאה אופטימלית של הטיפול.

לאחר מכן מתבצע השלב המעשי של החלקה ברזילאית שהוא שלב החדרת הננו-קראטין אל השיער ויישור השערות בעזרת מכשור טכנולוגי מיוחד המגהץ את השיער.

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר היא החלקת שיער שמשקמת ומטפחת את השיער.

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר היא החלקה שבה נעשה שימוש במכשירים טכנולוגיים ובחומרים ותכשירי שיער הנמצאים בשימוש בסלונים המובילים של ארה"ב ואירופה.

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר מתבצעת רק ע"י 3מעצבי השיער הבכירים ארי שומר, אלכס שקרוב מנהל סניף האקדמיה וערן עזר מנהל סניף האקדמיה, שעוברים הכשרות והשתלמויות שוטפות בחו"ל בכל הקשור להתפתחויות השונות בתחום של החלקה ברזילאית.

נשים המגיעות אלינו כדי לקבל טיפול של החלקה ברזילאית יכולות להיות רגועות ולהיות בטוחות שהשיער שלהן נמצא אצל המעצבים הטובים ביותר בתחום ההחלקה הברזילאית ואשר יש להם ידע מקצועי, ונסיון מקצועי שבזכותם הם מצליחים לבצע טיפולי החלקה ברזילאית מוצלחים ומדויקים .

החלקה ברזילאית אצל ארי שומר היא החלקה מהירה שהאפקט החיובי שלה מיד לאחר הטיפול.
מאות נשים מרוצות שעברו אצלנו טיפול של החלקה ברזילאית זכו למראה חדש של שיער חלק, גולש, בריא ומטופח.
החלקה ברזילאית אצל ארי שומר מבטיחה מקצועיות על אבחון סוג השיער, הכנת תרכובת הטיפול המתאימה ביותר לסוג השיער וביצוע מקצועי ומדויק של החלקה ברזילאית בשיטות עבודה מקצועיות ומתקדמות תוך שימת דגש מיוחד על בריאות השיער וחיוניות השיער.

נשים שעוברות החלקת שיער ברזילאית אצל ארי שומר יכולות להיות בטוחות שלאחר טיפול של החלקה ברזילאית יהיה להן שיער חלק, גולש, נעים ויפה ולא פחות חשוב מזה שיער בריא ומטופח.